Odlična predstava - "samo" bod

Dražen Patarčić, Davor Sajko • subota, 01.09.2001.

I drugi susret između Hrvatske i Škotske završio je bez pobjednika kao i prvi dvoboj u Zagrebu s razlikom da su mreže ostale netaknute. U prvom poluvremenu se očekivao pritisak Škota, ali naši su reprezentativci bili konkretniji i s opasnijim prilikama. Stanić i Soldo opasno su bili priprijetili škotskom vrataru Sullivanu, ali rezultat je ostao nepromijenjen. U nastavku igra naših reprezentativaca je pala, a Škoti su dominirali terenom, ali bez konkretne završnice. "Stisnuli" su domaći igrači u posljednjim minutama i naše se obrana u nekoliko navrata našla na mukama, a pet minuta prije kraja susreta slovački je sudac poništio pogodak Škota zbog zaleđa tako da je na kraju je rezultat ostao realnih, 0:0.