Ostali sportovi

Riječanke lagano do pobjede

Hrvoje Niče • nedjelja, 26.03.2000.

U 15. kolu 1. Lige, susrele su se u Vinkovcima ekipe vinkovačkog Vibrobetona i Rijeke Kvarner Osiguranja. Kao što je bilo i za očekivati, Riječanke su odličnom igrom savladale ekipu Vibrobetona s 0:3.

Prvi set je bio gotov već za 12 minuta, a rezultat je na kraju seta glasio 12:25 za gošće. Inače, Vinkovčanke su povele samo 1:0, da bi ostali dio susreta, sve do trećeg seta igračice Rijeke KO vladale igrom. Drugi set je završio idnetičnim rezultatom, nu uz nešto veću borbenost Vinkovčanki. Kada su domaće igračice shvatile da ne mogu pobijediti u ovom susretu i počele igrati opuštenije, usljedile su muke po Riječanke. Početkom trećeg seta Vinkovčanke su povele 5:2, i sve do sredine tog seta držale su ravnotežu, da bi na kraju seta rezultat glasio 20:25 za Rijeku.

Na kraju susreta nitko nije otišao nezadovoljan kući, jer je ovo ipak realnost veoma mlade momčadi Vibrobetona. I u ovom susretu na strani domaćih igračica najobolja je bila Ana Starčević koja ima samo 14 godina.