J-League: Poraz Cvitanovićeve momčadi

Davor Sajko, Yasuyuki Nagatsuka • nedjelja, 07.04.2002.

Slika 1 od 1.

U petom kolu J-League Cvitanovićev je Shimizu S-Pulse protiv Nagoya Grampus Eight doživio katastrofalan poraz. Nakon 0:0 poslije prvih 45 minuta u nastavku je slijedio pravi potop. Samo je 18 minuta bilo potrebno Brazilcima Maseru (59, 69, 77) i Uesleju (64) da riješe pitanje pobjednika. Igor Cvitanović je u igru ušao u 67. minuti umjesto Hiramatsua.

Edin Mujčin je za Jef United odigrao cijeli susret (120 minuta), a susret je protiv FC Tokyja završio bez pobjenika. Jef United je doša u vodstvo u 44. minuti nakon pogotka Chanoa, da bi gosti poravnali u 61. minuti susreta.

U drugoj japanskoj ligi, Almir Turković je opet imao priliku zaigrati za Cerezo Osaka. Turković je priliku dobio od 37. minute u susretu protiv Yokohame koji je završio bez pobjednika, 1:1.