Zabok bolji od Alkara

Branimir Korać • ponedjeljak, 12.05.2003.

Slika 1 od 1.

Susretima četvrtog kola nastavljeno je doigravanje za popunu Ožujsko lige. Na rasporedu su bila dva susreta u kojima su slavili domaćini.

Zabok je na svom parketu u zanimljivoj i neizvjesnoj utakmici svladao Alkar rezultatom 70:66. U do posljednjih trenutaka neizvjesnoj utakmici pobjedu Zabočanima donijeli su Robert Lež i Rezo s linije slobodnih bacanja. U sastavu Zabočana dobro su odigrali Puljak (19 poena) te Peklarić (16 poena), dok su najbolji Alkari bili Đapo (24 poena) te Lozančić (9 poena).

Odlična utakmica odigrana je u Varaždinu. Sve do posljednje četvrtine rezultat je bio potpuno izjednačen, da bi domaći igrači u posljednjih deset minuta nošeni odličnom atmosferom (400 gledatelja) došli do vrijedne pobjede od 94:89. Chadwick (30 poena) te Mudri (21 poen) bili su prva imena kod Varaždinaca, a Novak (26 poena) i Gračaković (21 poen) najefikasniji u sastavu Crikvenice.

Rezultati: Zabok - Alkar 70:66, Focus - Crikvenica 94:89