Mađarska - Ukrajina 35:23

Bojan Poturica • četvrtak, 11.12.2003.

Od samoga početka utakmice između Mađarske i Ukrajine bilo je jasno koja je ekipa motiviranija. Ukrajina koja je već osigurala polufinale ušla je u meč s pola snage dok su Mađarice od početka do kraja igrale koncentrirano držeći rezultat koji im donosi plasman među čeitiri najbolje reprezentacije...

Unatoč podršci norveških navijača, ekipa Ukrajine od prve je minute bila u zaostatku za raspoloženim Mađaricama. Nakon zaostatka 4:10, Ukrajina je došla na dva gola minusa, ali tada protivnice počinju igrati još angažiranije i do kraja poluvremena podižu na 18:10.

Mađarska dominacija nastavlja se i u drugom dijelu, a u 35. minuti dostižu deset golova razlike, 22:12. Na kraju uvjerljivo slave s 35:23.

Najviše pogodaka za Ukrajinke postigla je Liapina - osam ,dok je najbolja mađarska igračica bila Radulovics, također s osam golova.