Podravka jača od TVIN-a

Ivor Krapac • srijeda, 13.10.2004.

Dvije odgođene utakmice iz petog kola prvenstva rukometašica donijele su pobjede Podravke Vegete i Lokomotive. Podravka je u derbiju ubilježila 33:29 protiv TVIN Trgocentra, a Lokomotiva je s 28:23 bila bolja od Koke...

Koprivničanke su u susretu s TVIN-om veći dio posla riješile već u prvom poluvremenu, uz vodstvo od 18:13 nakon 30 minuta. Do kraja je ta prednost smanjena za samo jedan pogodak. Andrijana Budimir zabila je 11 u pobjedničkoj ekipi, a Ljerka Vresk pridružila se sa sedam pogodaka. Zdenka Krušelj je s devet golova vodila gošće iz Virovitice.

Lokomotiva je protiv Varaždinki sve riješila u drugom poluvremenu, nakon što je prvi dio završio sa samo 11:9 za "lokosice". U drugom poluvremenu Zagrepčanke su otišle do šest pogodaka prednosti (16:11), a tri minute do kraja bile su i na osam razlike, 27:19... Pasičnik je ubilježila šest golova za Lokomotivu, a Jelčić se pridružila s 13 obrana. Gošćama nije pomoglo deset golova Hrg, ni 14 obrana Majer.