Zagrebaši prošli Karlovac

Ivor Krapac • srijeda, 20.10.2004.

Rukometaši Zagreba uvjerljivo su riješili domaću obavezu između dva nastupa u Ligi prvaka. Branitelji naslova su u šestom kolu prvenstva s 35:24 (16:14) slavili u Karlovcu...

Domaći su se dobro držali samo u prvom poluvremenu. Drugih 30 minuta donijelo je očekivano odvajanje favorita, koje su predvodili Stoilov i Koloper, s po šest pogodaka, te vratar Nikola Blažičko, koji je ubilježio 14 obrana. Najraspoloženiji domaći igrač bio je Višnjić, s pet pogodaka.

Vezane vijesti

Više od očekivane pobjede Zagreba, pažnju je privukla činjenica da gostujući kapetan Denis Špoljarić nije igrao s kapetanskom trakom, što nije u skladu s propozicijama. No, utakmica se odigrala do kraja, a da nitko nije primijetio propust.