1. Real Madrid 6:4 7
2. Spartak Moskva 5:2 6
3. Bayer 5:7 3
4. Sporting Lisabon 5:8 1

Nakon trećeg kola Lige prvaka skupine A Real Madrid zadržao je vodeću poziciju. U Leverkusen uspjeli su Madrižani nakon 2:1 za Bayer na poluvremenu, u drugom dijelu preokrenuti rezultat u svoju korist. Najbolji pojedinac susreta bio je Brazilac Carlos strijelac dva pogotka te asistent pri drugom izjednačujućem pogotku. Time je Bayer nastavio svoju slabu seriju. Ranije popodne Spartak je bio bolji od Sportinga iako su Portugalci poveli u 24. minuti. Preokret je započeo minutu prije kraja prvog dijela, da bi Moskovljani pogotcima u 68. i 82. minuti riješili susret u svoju korist.

Poredak, skupina B
1. Arsenal London 6:2 9
2. Lazio Rim 6:2 6
3. Sparta Prag 3:6 3
4. Šahtjor Donjeck 4:9 0

U skupini B uoči trećeg kola Arsenal i Lazio ostvarili su po dvije pobjede. U međusobnom susretu Arsenal je pogotcima Ljungberga dvije minute prije kraja prvog poluvremena te početkom drugog dijela bio bolji od Lazija. Praška Sparta na svom je stadionu bila bolja od Sahtjora. Imali su gosti iz Donjecka aktivan rezultat početkom drugog dijela, međutim Sparta je u posljednjih 20 minuta preokrenula rezultat u svoju korist.

Poredak, skupina C
1. FC Valencia 4:1 9
2. Olympiakos Pirej 5:3 6
3. Olympique Lyon 4:4 3
4. SC Heerenveen 1:6 0

Valencija je pobjedom nad Olympique iz Lyona zadržala prvo mjesto u skupini C. Strijelac za Valenciju bio je Slovenac Zahovič. Pobjedu Olympiakosa protiv nizozemskog Heerenveena osigurao je s dva pogotka Giovanni u 52. i 69. minuti. U ovoj skupini Nizozemci su jedini bez ijednog osvojenog boda.

Poredak, skupina D
1. Rangers 8:3 6
2. Galatasaray 6:7 6
3. AS Monaco 7:4 3
4. Sturm Graz 3:10 3

U oba susreta skupine D postignuto je sveukupno deset pogodaka, po pet na svakoj utakmici. Monaco je s 5:0 "pomeo" austrijskog prvaka Sturm iz Graza. Trostruki strijelac za Francuze bio je Simone, a u listu strijelaca upisali su se još i Farnerud i Nonda. Prošlosezonski osvajač Kupa UEFA, Galatasaray na svom je terenu bio bolji od škotskog prvaka Rangers Glasgow. Unatoč tom porazu Škoti su i dalje zadržali prvo mjesto skupine D.