Vinkovci. Stadion : Dilj. Gledatelja: 500
Sudac : Miroslav Vitković (Vinkovci). Vrijeme : Oblačno.
Strijelci : Bubalo (10, 18), Musa (65)

DILJ: Stojanović, Perišić, Knezović, Stanković, Šupković, Grizelj (c), Malčić, I. Marinčić, Ribić, Jerkić, Bošnjak I. Trener : Marko Čužić

HAJDUK - Stojkić, Šuto, Puljiz, Radeljić, Pirija, Carervić, Jažić, Bubalo, Musa, Vuković, Deranja(c). Trener: Zoran Vulić

Revijalna utakmica između Dilja i Hajduka do samog početka bila je pod upitnikom. Danas je opet nastupila suspenzija splitskog kluba i uz samo nešto malo dobre volje direktora Osijeka, odigran je današnji susret. Hajduk je u utakmicu ušao s drugom momčadi, dok su na klupi sjedili Miše, Leko i Lalić. Na tribinama smo vidjeli Ivana Bošnjaka i Igora Gjuzelova. Utakmica je odigrana povodom pedesete godišnjice osnutka NK "Dilj" Vinkovci koji se natječe u Trećoj ligi - Istok i to veoma uspješno. Hajduku je nakon jučerašnjeg poraza dobro došla ova utakmica kako bi Vulić vidio ostale igrače koji nisu dobili jučer priliku. Prije mjesec dana Hajduk je također igrao protiv još jednog vinkovačkog trećeligaša i to u Kupu protiv Lokomotive. Tada su Splićani slavili 8:1, dok je današnjih 3:0 odraz kvalitete kako Dilja, tako i Hajdukove mladosti. Trener Hajduka, Zoran Vulić, napokon je dobio priliku da vodi momčad s klupe, no treba uzeti u obzir kako ovo nije bila prvenstvena, već prijateljska utakmica. Stanko Bubalo je nastavio svoj jučerašnji niz. Već u desetoj minuti načeo je mrežu domaćina, doslovno uguravši loptu u gol. Osam minuta potom Bublao je opet strijelac. Carević asistira za "bilu sedmicu" koja majstorski lobuje nemoćnog vratara Stojanovića za 0:2.

Domaćini su u 31. minuti mogli smanjiti prednost preko Ribića koji puca pored suprotne Stojkićeve vratnice. Stojkić je odlično reagirao i u 37. minuti kada je neugodnu loptu Šupkovića izbio u korner. Musa je u drugom poluvremenu povisio rezultat na konačnih 0:3, te prekinuo svoj golgeterski post. Mogli su Splićani postići još pokoji zgoditak. Najizgledniju priliku imao je kapetan Deranja kojem vratar Stojanović skida jedanaesterac koji je bio nad Musom.