Bezbolni poraz Čakovčana

Ivor Krapac • četvrtak, 23.12.2004.

Perutnina Pipo IPC potvrdila je šesto mjesto na ljestvici i prolaz u rukometnu Ligu za prvaka. Čakovčani su u zaostaloj utakmici iz 10. kola izgubili u Ivancu, uz 36:34 za Ekol Ivančicu, no taj mali poraz bio im je dovoljan za zadržavanje znatno bolje gol-razlike od sedmoplasiranog Zameta...

Riječani su mogli doći na šesto mjesto samo uz vrlo visoku pobjedu Ivančana, sa 16 ili više razlike. No, da od toga neće biti ništa bilo je izvjesno već prije utakmice, a postalo je potpuno jasno nakon prvih 30 minuta, uz 19:16 za Perutninu pri odlasku na "veliki odmor". Ekol Ivančica se u drugom poluvremenu vratila i sve "prelomila" u svoju korist odlaskom do 32:28 u 53. minuti.

Vezane vijesti

Alen Blažević zabio je 12, a Dino Poje 11 (5) golova za domaće. Najraspoloženiji gostujući igrači bili su Ivan Kavran, s 10 (3) pogodaka, te Vanja Lončarić, s 13 (12+1) obrana.