Nezaustavljiva Barcelona bolja i od Deportiva

Branimir Korać • nedjelja, 07.11.2004.

Deseto kolo La Primere nije donijeloi nikakve spektakularne promjene. Doduše, igrana su svega dva susreta, ali rezultati su očekivani. Barcelona je u svom dvorištu bila bolja od Deportiva, dok je Betis odnio bod s travnjaka Albacetea...

Slika 1 od 2.

Barcelona je nastavila s odličnim igrama i u španjolskom prvenstvu. Momčad Franka Rijkaarda izgleda uistinu impresivno, a to je danas osjetio i Deportivo. Sam početak susreta donio je malo sreće gostima koji u sedmoj minuti pogotkom kapetana Frana vode 1:0. Barcelona tada počinje igrati.

U 23. minuti prekrasnim pogotkom Xavi poravnava na 1:1, a u 35. minuti ukazuje se ponovo Samuel Eto'o i pogađa za 2:1. No, domaći igrači nisu se zadovoljili samo s 2:1 već su i dalje napadali, ali nisu imali sreće. Lopta nije htjela u gol.

Vezane vijesti

U drugom današnjem susretu Betis i Albacete u nezanimljivoj utakmici odigrali su nepopularnih 0:0.

REZULTATI DESETOG KOLA: Barcelona - Deportivo 2:1, Albacete - Betis 0:0.