Nove pobjede Španjolaca i Francuza u Ciudad Realu

Ivan Varat • nedjelja, 16.01.2005.

Drugi dan pripremnog turnira "Domingo Barcenas" koji se ovog vikenda igra u španjolskom Ciudad Realu donio je pobjede domaćih rukometaša protiv Islanda sa 39:31, dok je Francuska s 32:21 slavila protiv Egipta...

Španjolci su se s Islanđanima mučili do 20. minute susreta i izjednačenja 13:13, no od tada furioznom serijom 9:1 poluvrijeme je završeno sa 22:14. U nastavku Španjolska je tu prednost održavala i upisala pobjedu u koju su po sedam golova upisali Iker Romero (5 sa 7 m) i Juanin Garcia (3 sa 7 m).

Francuska je uz osam golova Jerome Fernandeza, šest Michaela Guigoua i pet Gregory Anquetila pobijedila Egipat sa 32:21. Za Egiupćane Zaki je postigao devet golova nakon 18 upućenih udaraca.

Sutra će o pobjedniku turnira Španjolci i Francuzi odlučiti u međusobnom susretu, dok će za treće mjesto igrati Island i Egipat.