Podravka i Lokomotiva bez popusta

Ivor Krapac • subota, 22.01.2005.

Podravka Vegeta i Lokomotiva i dalje su uvjerljive u prvenstvu rukometašica. Obje ekipe prošle su teška gostovanja u 10. kolu - Podravka je s 30:27 svladala Lipovac, a Lokomotiva je bila uspješna u Rijeci, s visokih 31:20 protiv trećeplasiranog Zameta...

Slika 1 od 2.

Podravka je u Solinu veći dio posla napravila u drugom poluvremenu. Nakon prvih 30 minuta vodila je s 14:12, a sve je prelomila u završnici, odlaskom do četiri i pet pogodaka prednosti.

Najraspoloženija igračica pobjedničke ekipe bila je Ruskinja Marina Naukovič, s 11(3) pogodaka. Barbara Stančin pridružila se s 12 obrana. Domaćima nije pomogao učinak Džeko (osam pogodaka, tri sa 7 m), a ni golmanica Ana Križanac, koja je prikupila 11 obrana.

PH, deseto kolo: Zamet - Lokomotiva 20:31, Lipovac - Podravka Vegeta 27:30, Split - Sesvete 28:23, Osijek C.O. - TVIN Trgocentar 30:30, Požega - Koka 34:30.