1. Milan - 7 (9:5)
2. Leeds United - 7 (7:4)
3. Barcelona - 4 (7:8)
4. Beşiktas - 4 (4:10)

Četvrto kolo Lige prvaka donijelo je spektakularan sraz na San Siru, gdje su Milan i Barcelona zasluženo podijelili bodove. Pogocima je posebno bogat bio prvi dio, kojeg je domaća momčad dobila sa 3:2, iako su Španjolci poveli pogotkom Rivalda iz slobodnog udarca. Rezultat je preokrenuo Albertini sa dvije bombe, jednom sa tridesetak metara od Dutruela, drugi put iz slobodnog udarca desetak metara bliže. Poravnao je ponovno Rivaldo i ponovno iz slobodnog udarca, u 42. minuti, no već dvije minute kasnije Jose Mari je ponovno doveo »rosso - nere« u prednost. Rivaldo je utakmicu zaokružio hat - trickom, koji je Barceloni donio vrijedan bod.

Najefikasniji susret igran je u Bruxellesu, gdje je Anderlecht porazio Dinamo iz Kijeva. Manchester United je tek u posljednjih 8 minuta uspio sa dva pogotka uknjižiti bodove protiv neugodnog PSV-a.

Interesantna utakmica u La Coruni bila je rezultatski zaključena već u 12. minuti, kad je Victor poništio prednost »zebri« koju im je donio Inzaghi pogotkom dvije minute prije.

Rosenborg je u Helsingborgu izgubio čelnu poziciju na ljestvici F skupine, igrači su vjerojatno još bili pomalo mamurni od proslave devete uzastopne titule prvaka Norveške, koju su osigurali prošlog vikenda.