Anderlecht siguran, Balaban strijelac za Brugge

Bernard Jurišić, Bojan Poturica • nedjelja, 21.08.2005.

Treće kolo belgijske Jupiler lige nije donijelo nikakva iznenađenja. Anderlecht je bio siguran protiv Germinala, dok je aktualni prvak Club Brugge zahvaljujući našem Bošku Balabanu stigao do minimalne pobjede nad Roeselareom...

Slika 1 od 1.

Balaban je bio jedini strijelac od naših igrača u belgijskij ligi, i tako jedinim pogotkom na utakmici (7. minuta) donio Club Bruggeu pobjedu protiv Roeselarea. Nastupili su i Tomislav Butina, te Ivan Leko, koji je zamijenjen u 76. minuti. Balaban je napustio igru u 82.

Dario Smoje izborio je pobjedu s Gentom protiv Cercle Bruggea, a naš obrambeni igrač igrao je svih 90 minuta. Mario Cvitanović bio je u sastavu Beerschota, koji je izgubio kod vodeće momčadi prvenstva, bruxelleskog Anderlechta.

Vezane vijesti

Kruno Lovrek i Ognjen Vukojević teško su poraženi kod Beverena (1:4), a Lovrek je zamijenjen već na poluvremenu. Tomislav Mikulić bio je svih 90 minuta u momčadi Genka, pri osvajanju boda kod Westerloa.

Jupiler liga, 3. kolo: Anderlecht - Germinal 3:1, Beveren - Lierse 4:1, Charleroi - Mouscorn 1:0, Club Brugge - Roeselare 1:0, Gent - Cercle Brugge 1:0, Westerlo - Genk 1:1, Zulte-Waregem - La Louviere 0:0.