Amoroso potopio modre

Bernard Jurišić • četvrtak, 26.10.2000.

Mikić nije mogao sam (dp)

Nakon uspješnog nastupa Osijeka u utorak, Dinamo nije ponovio uspjeh Osječana protiv Rapida. U Parmi istoimeni je domaćin s dva pogotka Amorosa savladao hrvatskog prvaka i tako si široko otvorio vrata za prolaz u treće kola. Na poluvremenu su modri imali 0:0, međutim u nastavku nakon nekoliko neiskorištenih prilika Dinama, Parma je svoje prilike iskoristila. Parma nije, uspkos postignuta dva pogotka, pokazala ništa posebno, međutim u Dinamovom sastavu nije bilo raspoloženog igrača koji bi to iskoristio. Jedini koji je u nekoliko navrata pokušao ozbiljnije ugroziti Buffona bio je Mikić, koji je nakon dugo vremena opet zaigrao u napadu.