Zoran Mamić (Bochum), 90 minuta
Damir Milinović (Bochum), 90 minuta
Marijo Marić (Bochum), do 84. minute
Filip Tapalović (1860 München), 90 minuta

U prvom susretu 11. kola Bayer je pogotkom Ballacka u 79. minuti uspio savladati Eintracht i time ostati u utrci za vrh tablice. Ujedno je ovo bio i posljednji susret za Voellera na klupi apotekara. Nakon što su iznenađujuće ispali iz domaćeg Kupa Hertha je s visokih 4:1 savladala Werder. Iako oslabljeni neigranjem Deislera Hertha je bez većih problema osigurali tri boda i prvo mjesto na tablici. Werder je pokušao pred kraj susreta smanjiti prednost, međutim bilo je prekasno za preokret te nakon ovog poraza ima samo 10 osvojenih bodova i trenutačno drži 16. mjesto na tablici. Po prvi puta mladi Ivica Banović odigrao je svih 90 minuta za Werder. Schalke 04 je odlično započeo svoje gostovanje u Betzenbergu. Na poluvremenu vodili su s 1:0, da bi u 57. minuti nakon pogotkom Waldocha izgledalo sve kao gotova stvar. Međutim, u samo pet minuta Kaiserslautern pogotcima Kocha (67) i Klosa (71) poravnava rezultat, a samo tri minute prije kraja susreta nekadašnji prvi strijelac Bundeslige, Olaf Marschall, postiže pogodak za pobjedu domaćina. Od kada je sjeo na klupu Kaiserslauterna Brehmeu je ovo četvrta uzastopna pobjeda, a zanimljivo je da je i protekle sezone Schalke izgubio u posljednjim minutama. Tada je pobjednosni pogodak za Kaiserslautern postigao Youri Djorkaeff u 89. minuti. Stuttgart je nakon šest kola bez pobjeda napokon ubilježio tri boda. Iako su tokom većeg dijela utakmice gosti iz Rostocka dominirali travnjakom, predivnim pogotkom naturaliziranog Nijemca, Sean Dundeea, Stuttgart se dokopao pobjede i s nova tri boda odlijepio se s dna tablice. Hamburger je sve već riješio u prvom dijelu kada je rezultat na poluvremenu glasio 4:0. Freiburg nije ni u nastavku uspio uhvatiti priključak, a HSV je i u drugom dijelu prikazao odličnu igru, međutim s puno manje prilika za pogodak. U susretu Bochuma i 1860 Münchena gosti su tokom cijelog susreta su imali inicijativu, a i rezlutat do 62. minute kada je Bochum iznenađujuće poravnao rezultat. Nakon poravnanja Bochum je došao i do nekoliko prilika za pobjedonosni pogodak, ali rezultat je ostao nepromijenjen. Uspio je Bayern nakon ispadanja iz njemačkog Kupa odužiti se svojim navijačima i to pobjedom od čak 6:2. Iako je Borussia povela već u drugoj minuti, Bayernu je za poravnanje bilo potrebno tek pet minuta, a u 10. minuti vodio je njemčaki prvak s 2:1. U nastavku postojala je samo jedna momčad na travnjaku koja je doslovno pregazila goste iz Dortmunda. Izuzetno raspoloženi su bili Scholl i Salihamidžić koji su postigli po dva pogotka.

U nedelju su na rasporedu još dva susreta. U predgrađu Münchena, Unterhachingu, istoimeni će bundesligaš i trenutačno posljednji na tablici, dočekat će Köln što će ujedno biti i prvi susret ova dva kluba u Bundesligi. Wolfsburg će na svom travnjaku ugostit će još jednog "fenjeraša", Energie Cottbus. Wolfsburg će pokušati nastaviti niz od pet utakmica bez poraza, a pobjedom "vukovi" bi se umiješali u borbu za vrh tablice.