Marino Biliškov (Wolfsburg), od 46. minute
Damir Milinović (Bochum), 90 minuta
Tomislav Piplica (Energie), 90 minuta
Antun Labak (Energie), do 64. minute
Zvonimir Soldo (Stuttgart), 90 minuta

Nakon što je još u petak Borussia savladala Herthu, Bayern nije iskoristio pruženu priliku za povratak na vodeću poziciju Bundeslige. Usprkos čak dva vodstva tokom susreta protiv Schalkea tri boda na kraju su ipak pripala domaćem Schalkeu. Odlučujući je bio pogodak Sanda u 71. minuti. HSV je nakon ispadanja iz Lige prvaka loše nastavio i u domaćem prvenstvu. U Kölnu je istoimeni domaćin već početkom drugog dijela imao prednost od 3:0, dok su gosti iz Hamburga do 69. minute uspijeli smanjiti na 3:2, ali četiri minute prije kraja Lottner je osigurao treću uzastopnu pobjedu Kölna na svom travnjaku. Hansu je samo minuta dijelila od tri boda u susretu prtiv Untehachinga, međutim vratar domaćih Pieckenhaen nakon nekoliko odličnih intervencija tokom susrtea, u toj pretposljednjoj minuti bio je nemoćan. U svom zadnjem nastupu kao trener Bayera, Rudi Völler zabilježio je još jednu pobjedu i od trenerske klupe Bayera oprostio se bez ijednog poraza. Iako je pobjeda na kraju bila minimalna Bayer je tokom cijelog susreta bio bolja i opasnija momčad. U svom posljednjem nastupu kao trener Völler je dao priliku za dokazivanje mladom Jurici Vranješ svih 90 minuta. Zanimljivo je da u šest bundesligaških susreta pod vodstvom Rudija Völlera Bayer nije primio niti jedan pogodak. Rani pogodak Wolfsburga šokirao je domaće 60-ere kojima je dugo trebalo da se vrate u igru. S dva pogotka preokrenuli u 60-eri rezultat, a dvije minute prije kraja Marić je uspio osigurati bod za Wolfsburg. Werderu je trebalo cijelo prvo poluvrijeme kako bi načeo mrežu Bochuma, dok su u drugom dijelu Ailton i Pizarro bili strijelci za konačnih 2:0 za Werder. Bochum je tek u nekoliko navrata priprijetio Werderovom vrataru Buttu. Eintracht je prekinuo pobjednički niz Andreasa Brehmea kao trenera Kaiserslauterna. Nakon četiri uzastopne pobjede bio je to prvi poraz Kaisersluterna. Iako je Zvonimir Soldo bio jedan od najboljih pojedinaca susreta između Energiea i Stuttgarta i strijelac vodećeg pogotka to nije bilo dovoljno za pobjedu Stuttgarta. Opet se na vratima Energie istaknuo nekadašnji vratar sisačke Segeste, Tomislav Piplica. Imao je Stuttgart bod do 86. minute kada je Energie iz jedne gužve u kaznenom prostoru postigao gol iz svoje jedine prilke u drugom dijelu, dovoljno za treću uzastopnu pobjedu kod kuće.