Balaban pogodio za pobjedu Club Bruggea

Branimir Korać • nedjelja, 27.11.2005.

Club Brugges u gradskom derbiju svladao je Cercle Brugges s 1:0, a jedini pogodak postigao je naš reprezentativac Boško Balaban u 34. minuti susreta...

Nakon što su u subotu sve utakmice 15. kola belgijskog prvenstva odgođene, u nedjelju su Club Brugges i Cercle Brugges ipak istrčali na travnjak. U gradskom derbiju uspješnija je bila momčad naših Leke, Butine i Balabana koja je slavila s 1:0. Boško Balaban pogotkom u 34. minuti donio je "gostima" pobjedu.

Balaban je odigrao 72, a Leko 77 minuta u pobjedi Club Bruggesa za koju velike zasluge idu i Tomi Butini koji je u nekoliko navrata odlično reagirao i spasio tri boda. Inače, Club Brugges je susret završio s desetoricom obzirom da je isključen Clement u 73. minuti. Cercle Brugges je s desetoricom igrao posljednju minutu nakon što je isključen Pivaljević.