Trešnjevki i Vranjicu po bod

Ivana Strahija • ponedjeljak, 23.10.2006.

U osmom smo kolu prve lige rukometašica do sad zabilježili čak dva neriješena susreta. U Zagrebu je Trešnjevka ugostila ekipu Zameta, a podjela bodova uslijedila je nakon 26:26. Domaća je ekipa svakako imala izgleda za pobjedu, no posljednji napad propustila je realizirati Bašić.

U Solinu je domaći Vranjic zadovoljan bodom, pošto su gošće iz Požege lako mogle odnijeti oba. U drugom dijelu prvog poluvremena Požežanke imaju čak +6, a razliku domaća ekipa lovi cijelo drugo poluvrijeme. Prvi su ovosezonski bod igračice Vranjica zaslužile i vrlo dinamičnom završnicom.

Vrlo je uzbudljivo bilo u Osijeku. Nakon početnog vodstva od čak +5 domaće igračice popuštaju u koncentraciji, što Splićankama daje prostora za izjednačenje. Osječanke ipak odlučuju na svom parketu zadržati bodove, pa spretnijom igrom zaključuju susret sa tri pogotka prednosti.