Ostali sportovi

Mladostaši uzeli naslov prvaka

Branimir Korać • subota, 06.05.2006.

Odbojkaši Mladosti prvaci su Hrvatske za sezonu 05/06. U finalnoj seriji na tri dobivena susreta s maksimalnih 3-0 bili su bolji od Varaždina. U trećoj utakmici u Domu odbojke Bojan Stranić Mladost je vrlo dobrom igrom došla do pobjede 3:0...

U vrlo dobrom meču Mladost je bila mirnija u završnici i uspjela doći do pobjede. U prva dva seta odlučivale su nijanse. Sve do samog finiša setova vodila se izjednačena borba, a onda Mladost dodaje gas i dolazi do velikih 2:0 (25:23, 25:22).

U trećem setu demoralizirani Varaždinci vrlo brzo dolaze do minusa. Mladost ima 5:2, a nakon toga i 13:7 i Varaždin se ne uspijeva vratiti u utakmicu. Mladost uzima naslov prvaka.