Dalić nadmudrio Đurovskog

Marko Kljaić • subota, 01.07.2006.

Danas je u slovenskom Zavrču odigrana prijateljska utakmica između NK Drave iz Ptuja i NK Varteksa iz Varaždina. Utakmica je bila jedna od prvih na početku priprema za novu sezonu za obje momčadi...

Trener slovenske momčadi Milko Đurovski izveo je na teren od prve minute sedmoricu prvotimaca. Njegov protivnik u današnjem susretu, Zlatko Dalić, prigodu je dao mlađim igračima i igračima na probi u varaždinskom prvoligašu. Prvi puta je od povrata iz Poljske na varteksova vrata stao Danijel Mađarić.

U 90 minuta Varteks je bio bolji od Drave i pobijedio rezultatom 3:1. Golove za Varaždince su postigli Marjanović u 17. minuti, Kardum u 28. i Zajc autogolom u 79. minuti. Za domaćine je smanjio Prejac u 90. nakon što je njegov udarac s 11. metara obranio Koprić, koji je u drugom poluvrmenu zamijenio Mađarića.