Ostali sportovi

Hrvatska sredila i Slovačku

Branimir Korać • nedjelja, 23.07.2006.

Hrvatska odbojkaška reprezentacija na turniru Eurolige u grčkoj Lamiji svladala je nakon Estonije i Slovačku. Naši reprezentativci slavili su 3:1...

Kvalitetnija Hrvatska predvođena raspoloženima Omrčenom i Vulinom uzela je prva dva seta s 25:23 i 25:19 i mogla meč i ranije završiti. No trenuci dekoncentracije u trećem setu donose Slovacima set loptu koju ovi koriste i s 25:23 smanjuju na 2:1. U četvrtom setu Hrvatska je ponovno na visini zadatka i s 25:21 pobjeđuje.

Igor Omrčen donio je 18, Toni Kovačević i Tomislav Čošković po 11, a Šime Vulin deset poena. U nedjelju naša reprezentacija igra protiv domaćina Grčke koji također ima dvije pobjede s omjerom setova 6-1 i to protiv Slovačke 3:0 i Estonije 3:1.