Novi propust Borussije

Petar Plevnik • petak, 20.10.2006.

U prvom kolu osmog kola Bundeslige, dortmundska Borussia na domaćem je terenu odigrala samo 1:1 sa posljednjeplasiranim Bochumom, propustivši novu prigodu da barem na kratko dođe do prvog mjesta na ljestvici...

Ni u svom četvrtom susretu igranom petkom, sastav Berta van Marwijka nije uspio doći do pobjede. U večerašnjem susretu bod sa Signal Iduna Parka odnio je fenjeraš Bochum odigravši 1:1. Gosti su u vodstvo došli u 31. minuti preko Gekasa, da bi samo šest minuta kasnije domaćini preko Smolareka došli do izjednačenja.

U nastavku susreta domaćini su jalovim napadima nastojali doći do pobjedonosnog pogotka, ali su gosti, za koje je od 77. minute nastupio i Ivo Iličević, bez većih problema izdržavali napade žuto-crnih te došli do vrijednog boda, no usprkos tome i dalje ostaju na dnu ljestvice.

Bundesliga, osmo kolo, prvi susret: Borussia (D) - Bochum 1:1