HSV konačno do pobjede, novi remi Eintrachta

Petar Plevnik • nedjelja, 22.10.2006.

U dva posljednja susreta osmog kola Bundeslige, HSV je u Leverkusenu došao do prve ovosezonske pobjede, dok je Eintracht protiv Nürnberga nastavio sa serijom neriješenih rezultata...

Nakon 15 bundesligaških susreta bez pobjede, HSV je konačno došao do kompletnog bodovnog plijena. Momčad Thomasa Dolla uspijela je u Leverkusenu preokrenuti vodstvo domaćina (Voronin, 40 minuta) te pogocima Guerrera u 70. i 86. minuti doći do prve pobjede u prvenstvu.

U svom osmom ovosezonskom susretu u Bundesligi, Eintracht je upisao i sedmi neriješeni rezultat, odigravši s gostima iz Nürnberga 2:2. Domaćini su sjajno ušli u susret te su već nakon četiri minute, zahvaljujući Amanatidisu, došli u vodstvo. Već u sljedećoj minuti Saenko zabija za 1:1, da bi do potpunog preokreta Franci došli u 51. minuti preko Pinole. Ipak, da domaćini ostanu neporaženi pobrinuo se Streit u 57.minuti. Za goste je posljednjih osam minuta odigrao Ivica Banović.