Petrić zabija i u Kupu

Branimir Korać • nedjelja, 01.10.2006.

Švicarci ovog vikenda nisu igrali prvenstvene već utakmice Kupa Švicarske. Basel je gostovao kod trećeligaša Lugana i ubilježio pobjedu 4:0 uz novi pogodak našeg reprezentativca Mladena Petrića...

Nakon susreta Kupa Uefe s Rabotničkim, nogometaši Basela imali su novi kup susret, ali ovaj puta na domaćem tlu u nacionalnom kupu. Ždrijeb im je udijelio gostovanje kod trećeligaša Lugana, ali problema nije bilo, upisana je pobjeda 4:0.

Poveli su gosti u 40. minuti preko Južnoafrikanca Delrona Buckleya, a na drugi gol čekalo se sve do 76. minute kada Caicedo podiže na 2:0. Točku na i stavljaju Mladen Petrić u 87. i Burgmeier u 90. minuti.

Švicarski kup:
Kriens - Luzern 0:4, Lugano - Basel 0:4, Lyss - Delemont 1:3, La Chaux-de-Fonds - Sion 1:3, Juventus Zürich - Grasshoppers 3:4.