Juventus više nije ispod nule

Leo Tomašević • subota, 21.10.2006.

Današnjom pobjedom torinska momčad više nije u minusu na ukupnoj ljestvici zbog kazne od sedamnaest bodova...

Iako će Juveu vjerovatno kazna biti ublažena, današnjom pobjedom je klub svojim rezultatima došao do plusa na ukupnom poretku serie B te sa sedmom uzastopnom pobjedom cilja prema vrhu. Danas su Bianconeri s 1:0 u Trstu protiv Triestine golom Cristiana Zanettija u 33. minuti prvog poluvremena dobili jednu tešku utakmicu zahvaljujući i jednom poništenom golu domaćinima. Robert Kovač je odigrao svih devedeset minuta.

Rimini jučer, a Bari danas s identičnim rezultatom (2:0) su osigurali na domaćim terenima treće mjesto na ukupnoj ljestvici koju predvode Genoa s osamnaest i Napoli s petnaest bodova. Oba lučka grada su danas slavila na svojim terenima s jednim golom prednosti, ali je susret u Genovi bio puno zanimljiviji s obzirom na sedam postignutih pogodaka.

Serie B, osmo kolo:
Rimini - Brescia 2:0; Arezzo - Spezia 1:1; Bari - Treviso 2:0, Frosinone - Piacenza 0:1; Genoa - Cesena 4:3; Mantova - Bologna 0:2; Modena - Lecce 2:0; Napoli - Crotone 1:0; Pescara - Vicenza 0:0; Triestina - Juventus 0:1.