Olić nezadrživ

Tomislav Pacak • subota, 28.10.2006.

Prava je šteta što Ivica Olić golgetersku formu iz ruskog prvenstva ne uspijeva prenijeti na reprezentativni plan. Brzonogi napadač opet je odveo svoj CSKA do pobjede čime je moskovski klub napravio novi korak prema osvajanju naslova...

U susretu 25. kola prvenstva, CSKA je s 2:1 pobijedio u gostima kod Rostova. Olić je doveo Moskovljane u vodstvo u 54. minuti, a domaće u egal vraća Kalašev 13 minuta prije kraja. Ipak, Olić nije dopustio iznenađenje, pogotkom u 85. minuti donosi novu pobjedu momčadi Valerija Gažajeva.

CSKA nakon 26 odigranih utakmica ima 52 boda, četiri više od Spartaka. Na trećem mjestu je Lokomotiv s 44 boda u 25 utakmica.