Hearts spasio bod

Branimir Korać • nedjelja, 15.10.2006.

U posljednjem susretu desetog kola škotskog Premiershipa Hearts i Hibernian igrali su bez pobjednika 2:2. Hibernian je imao vodstvo i igrača manje, ali gosti su ipak izvukli bod...

Sjajno je Hibernian otvorio utakmicu. Već u prvih 15 minuta došao je do visokih 2:0 prednosti pogocima Zemmame i Killena i potpuno dominirao. No nastavak susreta nosi buđenje gostiju koji se ipak vraćaju u utakmicu.

Prvo u 28. minuti Velicka smanjuje na 2:1, a isti igrač u 72. minuti donosi bod gostima. Hearts je od 59. minute igrao bez isključenog Mikoliunasa. Kod oba gola gostiju krivicu snosi domaći vratar Malkowski dok je njegov kolega s druge strane Craig Gordon junak susreta obzirom da je u završnim sekundama krasno obranio udarac Roba Jonesa.