Ne može Petrić sam

Branimir Korać • nedjelja, 15.10.2006.

U 11. kolu švicarskog prvenstva Basel je upisao još jedan poraz. Na gostovanju kod slabog Schaffhausena momčad Mladena Petrića poražena je sa 4:2...

Uoči ovog susreta Schaffhausen je čvrsto držao pretposljednju poziciju sa svega pet osvojenih bodova i Basel se činio kao "sigurna oklada". Ali dogodilo se iznenađenje i slabašni domaćin je proslavio pobjedu 4:2.

U razmaku od pet minuta Schaffhausen je došao do visokih 2:0. Oba pogotka u 26. i 31. minuti postigao je Tarone, a tri minute nakon drugog pogotka gosti ipak smanjuju golom Nakate kojem je asistirao Mladen Petrić. Do poluvremena Basel je ponovno u zaostatku dva pogotka nakon gola Sereiniga

U 54. minuti Petrić smanjuje na 3:2, Basel do kraja napada, ali domaćin iz jednog kontranapada u 90. minuti ipak dolazi do četvrtog pogotka i pobjede.