Fulham za tri minute do tri boda

Goran Tomičić • ponedjeljak, 16.10.2006.

U posljednjoj utakmici osmog kola Premier lige Fulham je kao domaćin pobijedio Charlton 2:1. Domaćini su do tri boda došli sredinom drugog poluvremena golovima McBridea u 65. minuti i Jensena tri minute kasnije. Za Charlton je smanjio njihov najbolji strijelac Bent u 78. minuti...

Ovaj poraz teško pada Charltonu koji ostaje cementiran na dno ljestvice. Momčad Iaina Dowiea u osam kola skupila je tek tri boda i nalazi se u vrlo teškoj situaciji.

S druge strane Chris Coleman može biti zadovoljan. Fulham je odigrao vrlo dobrih drugih 45 minuta, povukao je odlično izmjene, a igrač s klupe Claus Jensen osigurao mu je i sva tri boda.