Briljantni Promotionplay, Orkan nakon sedmeraca

Tomislav Pacak • subota, 23.12.2006.

Momčad Roberta Prosinečkog, Promotionplay.com, odigrala je još jednu odličnu utakmicu na Kutiji šibica te se lako probila u četvrtfinale turnira nametnuvši se kao jedan od favorita za naslov. Četvrtfinale su izborili i CB Keglić, Megakop i MNK Orkan...

Prosinečki na ovogodišnjoj Kutiji nije dugo trajao kao igrač, no momčad koju vodi s klupe izgleda zaista sjajno. Protiv iskusne i dobre ekipe MNK Petar, Promotionplay.com (Tomić, Ćosić, Štrok, Franja...) je izgledao sjajno, upisao još jednu uvjerljivu pobjedu i tako istaknuo kandidaturu za naslov.

Antonio Franja je u 11. minuti doveo "žute" u vodstvo, a četiri minute kasnije Prskalo povisuje na 2:0. Kako se Petar otvarao tražeći pogodak, tako je Promotionplay.com imao sve više prostora što je u drugom dijelu i iskorišteno za još tri pogotka. U 23. minuti Franja postiže svoj drugi pogodak, tri minute kasnije i treći, a posao dovršava Prskalo u 33. minuti.

Branitelj naslova, Orkan Profectus, namučio se protiv iskusnog Diega te je prošao tek nakon sedmeraca. Robert Hertl doveo je Orkan u vodstvo u devetoj minuti, no pritisak Diega u samoj završnici rezultirao je pogotkom Krešimira Radića dvije minute prije kraja. Ipak, sedmerci nisu bili sretni za Diego, protiv Stojkića nisu uspjeli Guštin i Čarapina, dok su za Orkan bili precizni Lovreković i Benko.

Slika 1 od 2.

Megakop se namučio protiv Drmić-Klara Bojsa, no ipak je slavio s 2:1. Škrinjar i Vlaović donijeli su ugodnih 2:0 Megakopu, a iako je Živko Grgić uspio smanjiti na 2:1 u 38. minuti, Bojsi nisu uspjeli izboriti sedmerce. CB Keglić je s uvjerljivih 3:0 prošao MNK Cvjetno-Purgeraj-Diadora. Pogotke su postigli Vučić, Klakočer i Krpan.

Kutija šibica nastavlja se u utorak, 26. prosinca, utakmicama četvrtfinala, a igrat će se u Ledenoj dvorani...