NBA: Garnettov učinak sezone

Hrvoje Rafaelić • utorak, 02.01.2007.

U jedine dvije utakmice koje su igrane Minnesota je uz pomoć odličnog Kevina Garnetta uspjela pobjediti Bobcatse dok je Boston bio bolji od Blazersa...

Garnett je zabilježio učinak od 32 poena i 14 skokova da bi sa svojim Timberwolvesima pobjedio u utakmici koja se činila izgubljenom. Početkom posljednje četvrtine Minessota je gubila sa deset poena razlike, ali su zadnju četvrtinu dobili sa 34-18 i tako upisali svoju 14. pobjedu sezone. Osim Garnetta, odličnu utakmicu odigrali su Ricky Davis (25 poena, sedam skokova, sedam asistencija) i Mark Blount (21 poena, sedam skokova).

Kod Bobcatsa koji su na scoru 9-22 najbolji su bili Raymond Felton (22 poena, devet asistencija), Adam Morrison (18 poena, šest skokova) i Matt Caroll (23 poena).

Boston je uz raspoloženi dvojac Tony Allen (22 poena, osam skokova) i Ryan Gomes (18 poena, deset skokova) uspio doći do pobjede nad Portland Blazersima. Kod domaćina samo su tri igrača Brandon Roy (18 poena), Martell Webster (11 poena) i Ime Udoka (11 poena) imali dvoznamenkasti učinak u poenima.

NBA rezultati, 1.siječanj 2007.: Portlad Blazers-Boston Celtics 81:89, Charlotte Bobcats-Minnesota Timberwolves 96:102.