Ettieneu druga gostujuća pobjeda

Zoran Zdelar • četvrtak, 25.01.2007.

Odigrana je zaostala utakmica 21. kola francuskog prvenstva između Nancyja i Saint Etiennea...

Na stadionima diljem francuske večeras su reflektori bili upaljeni na samo jednom od njih. Nancy je ugostio Saint Entienne u zaostaloj utakmici 21. kola francuskog prvenstva. Blaga prednost davana je Nancyju zbog igranja na domaćem terenu, s obzirom da je St. Etienne dosad ubilježio tek jednu pobjedu igrajući u gostima, no završilo je drukčijim ishodom.

Večeras je Saint Ettiene ubilježio i svoju drugu gostujuću pobjedu ove sezone. Gosti su u vodstvo stigli u 56. minuti pogotkom Ilana, a na konačnih 0:2 povisuju nakon ukupno 71 minute igre preko Gomisa.

Le Championnat, 21. kolo: Nancy - Saint Etienne 0:2.