Zrnić nadigrao Lackovića

Petar Plevnik • srijeda, 28.02.2007.

U pretposljednjem susretu 21. kola Bundeslige, u derbiju kola snage su odmjerila dva četvrfinalista Lige prvaka, Gummersbach i vodeća momčad Bundeslige, Flensburg. Momčad Vedrana Zrnić nastavila je svoju seriju nepobjedivosti u Köln Areni...

Unatoč više od 15 000 domaćih navijača u Köln Areni, gosti su bolje otvorili susret, pa je tako u 11. minuti na semaforu stajalo 8:4 za Flensburg. Međutim, Gummersbach se budi i serijom od 6:0, za samo četiri minute, dolazi do vodstva od 10:8, koje je do odmora naraslo na tri pogotka razlike (17:14).

U nastavku susreta nastavila se dominacija Gummersbacha, čija je prednost rasla iz minute u minutu, da bi domaćini na kraju došli do konačnih 33:26. Prvo ime u redovima domaćina Sigurdsson sa sedam pogodaka, dok se Vedran Zrnić četiri puta upisao u strijelce. Kod gostiju najbolji Christiansen sa sedam pogodaka, dok je Blaženko Lacković nastupio unatoč ozljedi i postigao dva pogotka.