Ljubičić i Zovko u polufinalu parova

Ivana Spahija • četvrtak, 15.02.2007.

Nakon jučerašnjeg neuspjeha u prvom kolu singla, Ivan Ljubičić je danas imao više sreće u drugom kolu parova. Zajedno sa Lovrom Zovkom pobjedom nad srpskim parom Tipsarević/Đoković plasirao se u polufinale...

U meču koji je trajao sat i jedanaest minuta, Ljubičić i Zovko rezultatom 7:6, 6:3 su stigli do pobjede vrijedne polufinala. U prvom setu oba para su bila izjednačena te su naši tenisači u tie - breaku osvojili prvi set. U drugom setu bolje je krenuo srpski par, pri vodstvu od 2:1 napravili su break za 3:1. Tada se činilo kako će se igrati i treći set, međutim Ljubičić i Zovko su odličnom igrom napravili break za 3:3, osvojili svoj servis za 4:3 te ponovno breaknuli Srbe za konačnu pobjedu od 7:6. 6:3.

ATP Marseille, drugo kolo, parovi: Ljubičić/Zovko (Hrvatska) - Tipsarević/Đoković (Srbija) 7:6, 6:3.