Trešnjevka sigurna u prvoj utakmici

Vedran Stilin • ponedjeljak, 19.02.2007.

U prvoj utakmici osmine finala Challenge kupa zagrebačka Trešnjevka upisala je visoku pobjedu protiv talijanske Nuorese 34:22...

Oko 400 gledatlja skupilo se u Nuoru kako bi pokušali pomoći svojim rukometašicama koje su u ovaj susret ušle tiho znajući kakve suparnice su im stigle iz Zagreba.

Nakon 30 minuta rezultat nije odavao snagu ekipa jer je Trešnjevka na poluvrijeme otišla s minimalnom prednošću 14:13. Ipak, naše predstavnice se u nastavku susreta bude te na krilima Bašić (8 golova) i Gotal (8 golova) stižu do uvjerljivog slavlja 34:22, što im otvara mogućnost da u uzvratnom susretu odmore svoje najbolje igračice pošto je putnik u četvrtfinale već poznat.