Karanušić ne posustaje

Branko Barić • subota, 10.11.2007.

Roko Karanušić izborio je polufinale 25 tisuća dolara vrijednog challengera u njemačkom Eckentalu. U četvrtfinalu svladao je sedmog nositelja Phillippa Petzschnera u dva seta...

Neizvjesno je bilo tek u prvom setu kada je Nijemac, 167. igrač svijeta, dogurao to tie-breaka, ali Roko je tamo bio koncetriraniji. Drugi set je bio jednosmjerna ulica i naš tenisač ga dobija rezultatom 6:2. To je bio četvrti susret ove dvojice tenisača i treća pobjeda Karanušića.

25-godišnjeg Zagrepčanina u polufinalu čeka drugi nositelj, Rus Igor Kunicin. Posljednji susret ova dvojica tenisača odigrala su prije tri godine na challengeru u Ukrajini, a pobjednik je tada bio Karanušić. Ne bismo se žalili ta tako bude i u subotu...

Eckental, četvrtfinale: Karanušić (Hrvatska, 4) – Petzschner (Njemačka, 7) 7:6(3), 6:2