Kraj za bivšeg osvajača

Mario Lešković • četvrtak, 29.11.2007.

Utakmicama prvog kola nastavljeno je natjecanje po momčadima najbrojnijeg turnira u ovom dijelu Europe. Iako jos uvijek nisu nastupili oni najpoznatiji igrači, na turniru se može vidjeti kvalitetnih utakmica kojima smo i danas prisustvovali...

U prvom susretu dana, sastav jednog od zanimljivijih naziva na turniru, Dehidrirane deve očito nisu imali dovoljno snage i tekućine kako bi susret završili u svoju korist. Izgubili su poprilično lako 3:0 od Vulkanizacije Mario za koju su pogotke postigli Kajić, Bobinac i Korečić.

Nakon tog susreta na teren su izašli MNK Gec i Frizerski studio B. U samoj završnici bolji su bili frizeri i u posljednje dvije minute stižu do pobjede, koja je teže izborena negoli to kazuje krajnji rezultat.

U najzanimljivijem susretu dana, nekadašnji pobjednik turnira Renault Auto Krešo, nisu uspjeli proći ni prvu prepreku. Iako su poveli u 20. minuti preko Kranjčeca, u završnici nisu zadržali dovoljno koncentracije i nakon što su igrači Gajnica izjednačili u 35. minuti, još u posljednjoj minuti Kladar donosi možda i neočekivanu pobjedu svojoj momčadi, koja će biti sve samo ne ugodan protivnik u nastavku natjecanja.

U ostalim susretima dana još valja izdvojiti uvjerljivu pobjedu ekipe Crazy Horse Burn, za koju nastupaju Edin Mujčin, Dražen Karas, Domagoj Duspara i prijatelji, dok su igrači Billiard kluba pokazali kako ih voli kocka te su prošli nakon udaraca sa sedam metara.

Kutija Šibica, rezultati nepotpunog prvog kola:
Dehidrirane Deve - Vulkanizacija Mario, Petrinja 0:3, MNK Gec - Frizerski studio B 1:3, Gajnice - Renault Auto Krešo, Krapina 2:1, Raško Metali - MNM Gajnice 7:5 (5:5), Žitnjak - CB Belfast North 2:1, MNK Latinica, Drvenik - MNK Tin, Zadar 0:5, Tobacco Nada - CB Driver 2:3, Ambijentplast - Billiard Klub Ground Zero 4:5 (2:2), Crazy Horse Burn - Poljak & Partneri 5:0.