Sportnet.hr prošao prvu prepreku

Branimir Korać • subota, 01.12.2007.

Ovog vikenda na rasporedu su posljednji susreti prvog kola na najvećem našem malonogometnom turniru Kutiji šibica. Sportnet.hr uspješno je odradio nastup u prvom kolu prošavši uz manje probleme dobru ekipu Bergal-CB HMV-Horvata...

Bergal-CB nije bio dovoljno dobar za Sportnetovu ekipu. Iako je momčad iz Horvata pokazala kako dobro hakla, Sportnet je odnio pobjedu 3:1.

Slika 3 od 4.

U prvom poluvremenu Bergal-CB pružao je odličan otpor i poveo u 15. minuti preko Janječića. No nije dugo trajalo njihovo vodstvo obzirom da je već dvije minute kasnije Fistrić iskoristio neopreznost vratara Nuića i jakim udarcem iz prilične udaljenosti poravnao na 1:1 što je bio i rezultat prvog dijela.

Slika 1 od 2.

U drugih 20 minuta Sportnetovci su se propisno ispromašivali, ali na sreću nisu kažnjeni. U 31. minuti odlični vratar Marušić gotovo na centru presjekao je napad Horvata te započeo akciju u kojoj je Roca preokrenuo rezultat i doveo Horvate u zaostatak 2:1. Minutu prije kraja konačnih 3:1 postavio je Ivanković.

Slika 2 od 3.

"Loše smo igrali, katastrofa, ali prošli smo. Znaš kako je, Kutija je to, igra se jedna utakmica, nervoza je prisutna, no pobjeda se bilježi. Svaka čast Goranu Marušiću, imamo u njemu najboljeg golmana na svijetu, i Damiru Dukiću na sjajnim asistencijama. Horvati su jako dobra ekipa, uporna, trkački odlična, jako dobro su nam pročitali igru", rekao je svestrani Sportnetovac Dario Dodić nakon susreta naglasivši barem pet puta kako su loše odigrali.

U drugom kolu Sportnet.hr imat će možda i teži posao obzrom da ga očekuje dvoboj s boljim iz susreta ekipa Slane srdele CB Roko i Zupčanici Habuš Pizzeria Kaktus. Slane srdele prošle godine daleko su dogurale na Kutiji, no ove godine nastupaju u nešto slabijem sastavu i iako su favoriti u ovom susretu s Habušom, Sportnet nije bez šansi u drugom kolu.