Ostali sportovi

Pothladili goste do pobjede

Ivana Strahija • ponedjeljak, 17.12.2007.

U Kaštel Lukšiću su u nedjelju neugodno iznenadili goste iz Međimurja, dok su Osječani po predviđanjima pomeli Šibenčane s parketa. U duelu sredine ljestvice Sisak je odnio dva boda iz Rovinja.

Slabijeplasirani Sisak otrgnuo je veći komad kolača u Rovinju, gdje Gradnja centar poraz ima zahvaliti lošem startu u prva dva seta. Tek su se u trećem domaćini sjetili da je dvorana njihova i remizirali na 2:2, no peti je set, zasluženo, otišao borbenijim Siščanima.

Organizaciju lošu popu one u Kaštelu rijetko se može vidjeti. Naime, odbojkaši iz Međimurja bili su prisiljeni igrati u vrlo hladnoj dvorani, a utakmica je počela s čak 40 minuta zakašnjenja, što je praktički onemogućilo normalno zagrijevanje igrača. Stoga ne čudi poraz Centrometala, no postupak Mladosti – zabrinjava.

Momčad Šibenika naveliko kaska za svim ostalim prvoligaškim ekipama, a koliko je stanje u stvari loše govori činjenica da su u utakmici protiv Osijeka Šibenčani ubilježili svega 35 poena. Nedostatak igrača, volje, financija – sve se sručilo OK Šibeniku na glavu.