Miran dan na Kutiji

Branimir Korać • četvrtak, 20.12.2007.

Srijeda nije ponudila neočekivane rezultate u dvobojima trećeg kola Kutije šibica, favoriti su prolazili neokrznuti. Najneizvjesnije bilo je u dvoboju MNK Petar i Bistro Pizzerije Bačvica dok je neočekivano visoku pobjedu u prvoligaškom dvoboju ostvario Orkan Profectus protiv petrinjske Vulkanizacije Mario...

Celing Prima Pupa i Krapina Šped otvorili su u srijedu popodnevni program trećeg kola Kutije šibica. Celing je bio vrlo uvjerljiv protiv krapinskih haklera i lako slavio 5:0. Prvo ime susreta bio je Josip Drinovac koji je s tri pogotka odveo Celing do visoke prednosti da bi DugandžićVrkić u posljednjim trenucima susreta postavili konačnih 5:0.

Očekivanu pobjedu upisao je Nacional koji je s 3:0 svladao Bokšić promet. Nacionalovi malonogometaši kontrolirali su bez problema utakmicu, no do prvog gola čekali su do 17. minute, a tada Korab Morina pogađa mrežu Pavičića. U posljednjih deset minuta Matija Capar i Igor Leskovar podigli su prednost do konačnih 3:0.

Istim rezultatom završen je susret između MNK Roško Polje Gajant i Fast Fooda Ban iz Zaprešića. Roško Polje odnijelo je pobjedu golovima Krnjaka, Bijelonjića i Miličevića.

Odličnu utakmicu odigrali su FS Diego Dimnjačarstvo Sopot i Keraterm. Keraterm je u devetoj minuti poveo preko Saše Milaimovića da bi pet minuta kasnije Tomislav Hotko poravnao na 1:1. Do poluvremena Keraterm ipak postiže još dva pogotka (Vlado Petrović i Milaimović). U 15 minuta drugog dijela FS Diego radi veliki preokret Marinko Mavrović postiže dva pogotka, a po jedan Hotko i Jurinčić za 5:3. No Keraterm se ne predaje i preko Čordaša smanjuje, ali neopreznost u 37. minuti otvara prostor Fijačku koji stavlja točku na i golom za 6:4.

Očekivano uspješni bili su Mucić & Company protiv GO Guberca iz Slavonskog Broda. Iako očekivano, Mucić & Company slavili su puno teže od očekivanog ostvarivši pobjedu tek u posljednjih pet minuta. Guberac je vodio 2:1 golovima Ravlića sve do 30. minute kada Bogadi poravnava. U 36. Vincelj Muciću donosi prednost, a Kovačec svojim drugim golom i Škerbić u finišu potvrđuju pobjedu 5:2.

Najneizvjesniji dvoboj odradili su MNK Petar i Bistro Pizzeria Bačvica. Letinčić i Nimac u prvih 15 minuta donijeli su prednost Petru da bi u samoj završnici prvog dijela Fabijan smanjio na 2:1. Nakon točno pola sata igre Letinčić je novim golom povisio na 3:1, a u dramatičnoj završnici Jakopec i Kolar poravnavaju na 3:3. Sa sedam metara pucalo se šest puta, a jedini koji je bio precizan bio je Valjan te tako na sedmerce donio prolaz Petru.

U dvoboju dvije prvoligaške ekipe MNK Orkan Profectus s 5:1 nadigrao je Vulkanizaciju Mario (igrači Petrinjčice). Vrlo raspoložen bio je Ivan Rančić koji je bio trostruki strijelac, a po jedan gol dodali su Mirko Plantić i Petrinjac Kosta Đukić. Jedini pogodak za Vulkanizaciju postigao je Ivica Čehok.

U posljednjem susretu dana Megakop je s lakoćom sa 6:0 nadigrao Trgovce. Po dva pogotka postigli su Goran Vlaović i Manuel Bisaku, a jednom su strijelci bili Leonard Bisaku i Božidar Mazarekić.

Kutija šibica, treće kolo:
Celing Prima Pupa – Krapina šped 5:0, Nacional – Bokšić promet 3:0, Fast Food Ban – MNK Roško Polje Gajant 0:3, Keraterm – FS Diego Dimnjačarstvo Sopot 4:6, GO Guberac – Mucić & Company 2:5, MNK Petar – Bistro Pizzeria Bačvica 4:3 (3:3), MNK Orkan Profectus – Vulkanizacija Mario 5:1, Megakop Sta Mal – Trgovci 6:0.