Vodeni sportovi

Primorje EB – Medveščak: Bez poteškoća za Riječane

Sanja Čalić • četvrtak, 20.03.2008.

U prvom susretu polufinala doigravanja za ostanak i plasman Primorje je očekivano dominiralo u susretu s Medveščakom koji je u Rijeku došao bez postignute prvenstvene pobjede, a ni nakon ovog susreta to se nije promijenilo …

Primorje EB – Medveščak 12:3 (5:1, 3:1, 4:1, 0:0)

Rijeka, 19.3.2008., Bazen na Kantridi

>Primorje EB: Križanec, Verač, Car 2, I. Krapić 1, An. Brala, Frajman 1, Tiškivski, Al. Brala 2, Vrlić, Barač 3, Beltrame, Bratić 1, Jurišić, Krizman 2. Trener: Roje

>Medveščak: Kavur, Sabioni, Skender, Perković 1, Gledec, Vegar, Milički, Mateša, Bojić, Grbeš, Ćuk 2, Blažević, Farkaš. Trener: Golubić

Suci: Copić i Goreta (oba Šibenik)

Potpuno očekivano Riječani su u prvom susretu slavili protiv Medveščaka koji se vrlo efikasnom Primorju nije mogao ravnopravno suprotstaviti. Već su u prvoj četvrtini igrači Primorja s pet golova u Kavurovoj mreži, kojima su na samom početku ostvarili veliku prednost, najavili svoju učinkovitost. Do posljednje je četvrtine Primorje dominiralo u igri povećavajući svoju prednost, a Barač je svojim pogotkom na kraju treće četvrtine postavio konačni rezultat 12:3, budući da u završnoj dionici niti jedna momčad nije imala dovoljno preciznosti da postigne gol.

Slika 1 od 2.

Najučinkovitiji u redovima Primorja bio je upravo Barač s postignuta tri pogotka, dok je među Medvjedima dva pogotka bilo djelo Ćuka. Uzvratni susret Primorja i Medveščaka na rasporedu je 30. ožujka u Utrinama.