Vitoria Guimaraes niže pobjede

Goran Tomičić • nedjelja, 30.03.2008.

U prvim utakmicama 24. kola Bwin lige Vitoria Guimaraes se minimalnom pobjedom protiv Maritima približila Ligi prvaka, a Amadora je bila bolja od Academice...

Važna utakmica u Guimaraesu odlučena je u posljednjih deset minuta. Gosti su u 81. minuti ostali bez isključenog Marcinha, a brojčanu prednost je osam minuta kasnije okrunio Roberto i odveo momčad iz Guimaraesa na drugo mjesto.

Amadora je svladala Academicu, koja je tako ostala u borbi za ostanak. Anselmo je 18. minuti donio prednost Amadori, ali samo tri minute kasnije Lito je izjednačio. No, rezultat se opet mijenjao u 32. minuti kad je Mauricio donio novu prednost domaćinu. Konačnih 3:1 je postavio Moreno osam minuta prije kraja.