Remizirali Split i Hajduk, igrao Tudor

Bernard Jurišić • subota, 19.07.2008.

Dva dana nakon uvjerljive pobjede nad Birkirkarom, pričuvna Hajdukova momčad odigrala je prijateljski susret s kilometar udaljenim gradskim rivalom Splitom...

Trećeligaš Split i Hajduk odigrali su 1:1 u prijateljskoj utakmici pred više od 1.000 gledatelja na stadionu Park mladeži. Dva dana nakon ovosezonskog debija u Kupu Uefe trener Goran Vučević izveo je pričuvnu momčad, u kojoj nije nastupio ni jedan igrač iz prvih 11 protiv Maltežana.

Ali igrao je - Igor Tudor. Najzvučnije Hajdukovo ime današnjom se utakmicom vratilo na travnjak i s obzirom na viđeno, trebao bi biti u konkurenciji za momčad već narednog vikenda na prvenstvenom debiju protiv Zadra.

Uz Tudora, za Hajduk su nastupila trojica igrača koji su ušli u drugom dijelu protiv Birkirkare (Tičinović, Jertec i Bartolović), vratar Tomić, Maloča, Ljubičić i Kovačević, te nekoliko juniora koji su imali svoj seniorski debi.

Hajduk je poveo pogotkom Oremuša u 15. minuti, a 15 minuta prije kraja izjednačio je Parać.