Karlovac neodlučeno protiv Lučkog

Goran Tomičić • srijeda, 30.07.2008.

Karlovac je u prijateljskoj utakmici odigrao neodlučeno protiv trećeligaša Lučkog. Momčad Igora Pamića je tri puta imala prednost, no gosti su koristili lošu igru karlovačke obrane...

Utakmica protiv ambicioznog trećeligaša bila je korisna za Igora Pamića. Postignuta su tri pogotka, a bilo je još nekoliko dobrih prilika, te igra napadača ne treba zabrinjavati. No, u drugoligaškim utakmicama bi nesigurnosti u obrani mogle biti skupo plaćene. Uprava još uvijek traži pojačanja u obrani i veznom redu.

Domaći su poveli pogotkom Štefančića u 30. minuti, a Lučko je izjednačilo deset minuta kasnije preko Trgovčevića. U 49. minuti je Vrnoga vratio prednost Karlovcu, no to je trajalo samo do pogotka Fučeka četiri minute kasnije. Mladi Vrnoga je u 59. minuti postigao svoj drugi pogodak, a u 62. minuti je Trgovčević novim pogotkom postavio konačnih 3:3.

Prijateljska utakmica: Karlovac - Lučko 3:3

Karlovac: Grabovac, Barić, Pohižek, Fumić, Pukec, Paracki, Dujanić, Pamić, Prpić, Štefančić, Lišnić (još su igrali: Klasan, Sopčić, Šimunić, Vrbanić, Stambolija, Amić, Vrnoga, Sopčić i Žaja)

Lučko: Kranjčec, Muhek, Muškovac, J. Šoljić, Željković, Gazilj, Fuček, Rak, Duspara, Kosić i Trgovčević (još su igrali: Rupčić, Čorić, Jonjić, M. Šoljić, Kovačević, Nikolić, Tadić i Gaćeša)