Prvi naslov sezone PSV-u

Vedran Babić • nedjelja, 24.08.2008.

Ususret početku novog izdanja Eredivisie koje počinje idućeg vikenda, u Amsterdamu je momčad PSV-a uzela prvu titulu sezone savladavši u Superkupu Feyenoord s 2:0...

Oba pogotka pala su u drugom poluvremenu, a strijelci za četverostrukog uzastopnog nizozemskog prvaka bili su Danko Lazović i Dirk Marcellis u 55., odnosno 66. minuti. PSV-u je ovo osmi osvojeni Superkup u povijesti, prvi nakon 2003., dok je Feyenoord posljednji Superkup osvojio još 1999.

Idućeg vikenda, točnije od 29. do 31. kolovoza, započinje prvo kolo Eredivisie. PSV će pokušaj nove obrane naslova otvoriti gostovanjem kod Utrechta u subotu, a Feyenoord će dan kasnije nastupiti protiv Heraclesa, također u gostima.