Čepin platio račun

Petar Plevnik • četvrtak, 18.09.2008.

I ovaj tjedan nogometaši Osijeka odigrali su uobičajenu prijateljsku utakmicu s nekim od lokalnih niželigaša. Red je došao na momčad Čepina, koja se kući vratila s 11 pogodaka u mreži...

Nakon tri uzastopna poraza Osječanima je odlično došla "terapija" protiv Čepina. U prvih 45 minuta susreta trener Osijeka Ilija Lončarević prigodu je pružio momčadi koja bi vrlo lako mogla istrčati na Kantridi. Među prvih 11, uz vratara Marina Skendera, nije bilo ni Domagoja Vide ni Slobodana Stranatića, dvojca koji je u posljednje vrijeme u lošoj formi, pa ne treba čuditi ukoliko ne budu u početnom sastavu protiv Rijeke.

Osijek - Čepin 11:0

Osijek: Šušnjara, Vlaović, Smoje, Pranjić, Višević, Todorčev, V.Babić, Knežević,Jugović, Miličević, Primorac. Još su igrali: Vuica, Hrnčević, Barrios, Pajić, Lončarević, Prijić, Prskalo, Gavrić, Pušić, Škorić, Luiz, Barišić.

Čepin: N.Babić, Milanović, Buljan, Kozić, Andraković, Ferenčak, Gregić, Rusić, Ivanović, Vuković, Drlje. Još su igrali: Tomić, Liović, Mitrović, Perković.

Strijelci: 1:0 Milićević 4', 2:0 Miličević 23', 3:0 Miličević 28', 4:0 Knežević 44', 5:0 Pušić 49', 6:0 Škorić 53', 7:0 Hrnčević 62', 8:0 Prijić 65', 9:0 Prijić 72', 10:0 Prijić 73', 11:0 Andre Luiz 75'.

Najbolje je svoju minutažu u prvom poluvremenu iskoristio trostruki strijelac Ivan Miličević, dok je u nastavku susreta, u kojem je prigodu dobilo još 12 igrača, Osijek bio još uvjerljivi. Najbolji je još jednom bio Igor Prijić, koji je s nova tri pogotka potvrdio kako je vrijeme da napokon dobije prigodu od prve minute.