Pobjeda Sportnet.hr-a

Antonija Pavlić • četvrtak, 09.10.2008.

Sportnet.hr je uspio u četvrtom kolu malonogometne Lige poznatih Legea ubilježiti pobjedu nad ekipom Recroa od 2:1 iako je rezultat mogao biti i veći...

Iako je Recro u osmoj minuti poveo preko Gojaka, Sportnet.hr je zahvaljujući dva pogotka Ivankovića, u 10. i 38. minuti uspio ubilježiti sva tri boda, a u mreži je Recroa mogao završiti i još pokoji pogodak.

Bubanj Niskogradnja ponovno nije primila pogodak, čistu je mrežu održala i protiv Plive, pogodili su Brnić četiri puta, Ledinšćak, Hršak i Poljanec.

U ostalim susretima četvrtog kola skupine B Elimp je sa 7:0 poražen od MNL Habe, F.S Tijana je s Road Runnerom podijelila bodove (3:3) dok je TIS Rijeka s uvjerljivih 5:1 svladala Legeu.