"Europljanke" lako do pobjeda

Antonija Pavlić • petak, 10.10.2008.

Svoje su zaostale utakmice četvrtog i šestog kola Dukat 1. HRL odigrale i naše europske predstavnice, Lokomotiva i Podravka Vegeta...

Rukometašice Lokomotive bez većih su problema na gostovanju u Virovitici kod TVIN Trgocentra upisale novu pobjedu kojom su se popele na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice. TVIN niti u jednom trenutku nije došao u vodstvo, a rukometašice Lokomotive koje će se i ove godine boriti samo za drugu poziciju, iz minute su u minutu samo nabijale prednost, koja se na kraju zaustavila na +9.

Podravka je pak u Koprivnici ugostila Trešnjevku i bez ikakvih problem upisala dvadeset razlike (40:22). Iako su igračice Trešnjevke bile vidno raspoložene i željne nadigravanja, iskusne hrvatske prvakinje nisu dopustile da im se ni u jednom trenutku približe, o čemu dovoljno svjedoči i podatak o +13 na poluvremenu. U redovima Podravke najagilnije su bile Franić i Penezić sa šest i Pasičnik s pet pogodaka.